Новини

24 серпня 2023 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова працює ДИСТАНЦІЙНО

Шановні працівники та здобувачі вищої освіти! З метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, 24 серпня 2023 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова працює ДИСТАНЦІЙНО. Не нехтуйте оголошенням повітряної тривоги, віримо в ЗСУ, бережемо один одного і разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Read more ...

Урочистості з нагоди Дня міста та 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників

22 серпня 2023 року, за участі міського голови Ігоря Терехова, відбулися урочистості з нагоди Дня міста та 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників. Нагороди у вигляді Почесних грамот Харківської міської ради, Почесних грамот виконавчого комітету міськради та Подяк міського голови отримали активісти ветеранського руху, військові, педагоги, науковці, працівники комунальної та медичної сфер.

Read more ...

До уваги майбутніх магістрів

Майбутні магістри, нагадуємо! До 21 серпня 18:00 ви ще встигаєте подати заяви на бюджет і контракт на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра. Далі ви зможете вступити по додатковому набору лише на контракт – аж до 30 листопада. Бюджетні місця розподілятимуть за алгоритмом адресного розміщення державного і регіонального замовлень. Це означає, що вступників із найкращим конкурсним балом зарахують до тих закладів, які мають для них найвищий пріоритет.

Read more ...

Курс C++ базовий від CHI IT Academy

Складна мова... Довго вчити... Так можна сказати про будь-яку мову програмування, але всі говорять чомусь про С++. Ми впевнені в тому, що С++ – мова, яка відкриває всі дороги тим, хто впевнено її вчить. Тому запускаємо базовий курс С++ від CHI IT Academy! Курс охоплює всі основні теми: від знайомства із середовищем розробки, алгоритмів та написання першої програми до роботи з масивами, функціями та класами.

Read more ...

USAID Проєкт енергетичної безпеки шукає Експерта/ку з планування енергосистеми

USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) шукає Експерта/ку з планування енергосистеми, який/ка працюватиме у команді електроенергетики для підтримки відновлення та розвитку української енергосистеми, включаючи подальшу інтеграцію з Європейською мережею операторів систем передачі електроенергії (ENTSO-E) та гармонізацію правил ринку електроенергії України з ринком ЄС.

Read more ...

Партнерство заради майбутнього

Кафедра Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова має налагоджені зв’язки з профільними науковими установами і підприємствами України, які дозволяють впроваджувати у навчальний процес інформацію щодо сучасних тенденцій та новітніх розробок з галузі хімічного виробництва, розширювати базу практичної підготовки, тематику курсових і дипломних робіт, переглядати програмні результати навчання та оновлювати зміст освітньої програми виходячи з сучасних тенденцій хімічної галузі.

Read more ...

Успішне завершення Літньої школи для майбутніх лідерів міської логістики в рамках проєкту EIT Urban Mobility!

Кафедрою Транспортних систем і логістики ХНУМГ імені О.М. Бекетова успішно завершені освітні заходи, передбачені на 2023 рік в рамках проєкту EIT Urban Mobility: тренінг курс та літня школа! Участь у цих заходах надала талановитій молоді знання та досвід щодо трансформації міських транспортних систем у сучасному світі.

Read more ...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

We have 35 guests and no members online