Вступна кампанія 2023

Офіційний телеграм-канал вступної кампанії ХНУМГ імені О.М. Бекетова: https://t.me/beketovuni_vstup

 

До уваги майбутніх магістрів

Майбутні магістри, нагадуємо! До 21 серпня 18:00 ви ще встигаєте подати заяви на бюджет і контракт на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра. Далі ви зможете вступити по додатковому набору лише на контракт – аж до 30 листопада. Бюджетні місця розподілятимуть за алгоритмом адресного розміщення державного і регіонального замовлень. Це означає, що вступників із найкращим конкурсним балом зарахують до тих закладів, які мають для них найвищий пріоритет.

Детальніше...

Підтвердження вступниками вибору місця навчання

Після того як вступники отримають рекомендацію до зарахування в заклад вищої освіти, кожному абітурієнту для того, щоб стати студентом, необхідно підтвердити місце навчання. Інформацію про рекомендацію до зарахування абітурієнти зможуть побачити в електронному кабінеті вступника 2023.

Детальніше...

Інформація щодо подачі документів для вступу до ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Шановні абітурієнти! Цьогоріч розширено можливості подачі документів для вступу до ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Після отримання рекомендації до зарахування необхідно підтвердити своє бажання навчатися у своєму електронному кабінеті за допомогою КЕП або надати оригінали документів до приймальної комісії.

Детальніше...

Вступ за категорією 119

Шановні абітурієнти! Якщо Ви проживаєте на території можливих воєнних дій, визначених наказом Міністерства з питань реінтеграції №309 від 22.12.2022, Ви можете претендувати на вступ за категорією 119. Вона дає першочергове переведення (за наявності місць на спеціальності з особливою підтримкою) на вакантні місця державного або регіонального замовлення.

Детальніше...

Алгоритм видачі документів про закінчення ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Шановні випускники ННІ ЕІТІ 2023 року! Зверніть увагу на алгоритм видачі документів про закінчення Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Вступні до магістратури: додаткова сесія ЄВІ/ЄФВВ

Шановні абітурієнти освітнього рівня "Магістр"! Для певних категорій вступників в магістратуру у період із 3 до 16 серпня 2023 року буде проведено додаткову сесію ЄВІ/ЄФВВВступники матимуть змогу це зробити в додатковий період реєстрації – з 12 до 14 липня 2023 року. Додаткову сесію магістерських випробувань буде організовано лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 60 гостей та 0 користувачів