Енерго-інноваційний хаб – це інформаційно-консультаційно-навчальний центр в сфері енергоефективності для різних груп стейкхолдерів.

Енергоефективність завжди була і є одним із пріоритетних напрямів як науково-практичної, так і освітньої діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У 2019 році наш Університет за результатами конкурсного відбору став одним із трьох в Україні учасником проєкту "Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності", який реалізується в рамках компоненту "Професійної кваліфікації" проєкту "Реформи в сфері енергоефективності в Україні", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва за дорученням уряду Німеччини.

Хаб має повний комплекс технічного, сучасного обладнання фірми ТESTO для проведення якісного енергоаудиту вже експлуатуємих будівель (наприклад, шкіл, лікарень, дитячих садків, житлових будинків).

Cпівробітники Хабу мають високу кваліфікацію в сфері енергоефективності, що підтверджують сертифікати тренінгів з термографічного аналізу будівель (Німеччина), енергоефективного управління будівлями (Facility Management) (Україна), енергетичного менеджменту(Association of Energy Engineers) (Georgia), енергетичного аудиту (Україна), також мають сертифікати тренерів з підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності.

Сертифіковані фахівці хабу проводять професійну підготовку енергоаудиторів та енергоменеджерів для органів місцевого самоврядування і бізнесу, сприяють поширенню енергоефективних принципів життя серед молоді, знайомлять із сучасним обладнанням та матеріалами, консультують в сфері енергоефективності, розробляють інноваційні рішення для енергетичного сектору, проводять енергетичну сертифікацію будівель.

Ви можете насолодитися захоплюючою подорожжю до Хабу в рамках 3D-туру використав посилання.

Матеріально-технічна база Енерго-інноваційного хаба забезпечена обладнанням та пристроями, що дозволяють відповідно до діючих протоколів та стандартів проводити планування, вимірювання, збирання даних, їх аналізування, перевіряння та звітування щодо рівня досягнутої/досяжної енергоефективності.

Виконання таких робіт проводиться відповідно до процедури вимірювання та верифікації підвищення енергоефективності, враховуючи всі особливості будівлі за вимогами:

  • Міжнародний протокол вимірювання та верифікації (IPMVP);
  • ДСТУ ISO 50015:2016 Системи енергетичного менеджменту. Вимірювання та верифікація рівня досягнутої/досяжної енергоефективності організацій. Загальні принципи та настанова. (ISO 50006:2014, IDT);
  • ДСТУ ISO 50006:2016 Системи енергетичного менеджменту. Вимірювання рівня досягнутої/досяжної енергоефективності з використанням базових рівнів енергоспоживання та показників енергоефективності. Загальні положення та настанова (ISO 50015:2014, IDT).

Контакти

 61002, м. Харків, вул. Маршала Бажанова 17, каб. 335 (ЕТ корпус)

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (066) 556-24-30

 @EnInHubNUUE

01 02 03 04

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 44 гостя та 0 користувачів