Академічна мобільність – це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами (ст.1 Закону України «Про вищу освіту»).
Суб’єктами академічної мобільності, згідно з програмними документами Болонського процесу, виступають студенти, викладачі, науковці та управлінський персонал.
Завдяки співробітництву ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Словацького технічного університету в Братиславів рамках програми Erasmus+, студенти нашого Університету спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія можуть взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії Erasmus+ International Credit Mobility та пройти навчання протягом зимового семестру 2024/2025 навчального року в Словацькому технічному університеті в Братиславі.
Центр міжнародної діяльності та освітиХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності та отримати стипендію на навчання в Індії на 2024/2025 навчальний рік, оголошену Індійською радою з культурних відносин.
Центр міжнародної діяльності та освітиХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів взяти участь в конкурсі есе, організованому Magna Charta Universitatum. Тема конкурсу: "What would you change about your higher education experience or environment to make it more inclusive for all who have the ability to benefit from it?". Переможці отримають 5 призів за презентацію своїх есе та участь у дискусіях з міжнародною аудиторією на ювілеї MCO 2024.
Центр міжнародної діяльності та освітиХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує всіх бажаючих взяти участь в конкурсі на отримання стипендії на вивчення корейської мови. На виконання домовленості Президентів України і Республіки Корея щодо реалізації Української ініціативи миру і солідарності корейською стороною засновано Стипендіальну Програму "Юк Сон Йоль – Зеленський" у межах "The GKS International Reconstruction Talent Scholarship Track", що спрямована на підготовку українських громадян для післявоєнної відбудови держави.
Центр міжнародної діяльності та освітиХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів та молодих науково-педагогічних працівників взяти участь в проєкті Competence Aid For Ukraine (CAFU) за підтримки Шведського інституту. Мета проєкту CAFU – надати українській студентській та академічній молоді компетенції, які доповнюють їхнє навчання, а також створюють можливість цілісного впливу на післявоєнне відновлення України відповідно до стандартів Європейського Союзу і Цілей Сталого Розвитку ООН.