Академічна мобільність студентів

Академічна мобільність – це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами (ст.1 Закону України «Про вищу освіту»).

Суб’єктами академічної мобільності, згідно з програмними документами Болонського процесу, виступають студенти, викладачі, науковці та управлінський персонал.

Право студентів на академічну мобільність регулюється Законом України «Про вищу освіту»Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність затвердженим постановою КМУ від 12 серпня 2015 року № 579. 

 ПОЛОЖЕННЯ про академічну мобільність студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова

 

Екологічні табори для активної молоді "Об'єднані Україною"

Вам 18-25 років? Цікавитесь змінами клімату, екологічними підходами в плануванні та енергоефективністю? Прагнете долучитися до великого ком'юніті, яке робитиме міста та громади кращими для життя? Мрієте втілити в реальність проєкт і навіть маєте ідею? Тоді швидше реєструйтесь на екологічні табори для активної молоді "Об'єднані Україною" від Координаційного центру "Сила молоді" Української академії лідерства в партнерстві з ГО "ДІКСІ ГРУП".

Детальніше...

Міжнародна академічна мобільність з Чеською Республікою

Центр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів та аспірантів взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності та отримати стипендію на навчання у закладах вищої освіти Чеської Республіки на 2024/2025 академічний рік. Чеська Республіка в рамках своєї закордонної допомоги з розвитку пропонує 20 урядових стипендій, серед яких 15 місць – для навчання чеською мовою та 5 – англійською мовою.

Детальніше...

Міжнародна академічна мобільність з Німеччиною

Центр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує аспірантів взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності BAYHOST та в рамках навчання в аспірантурі в нашому Університеті пройти річне стажування в одному з закладів вищої освіти Баварії (Німеччина) в 2024/2025 навчальному році. Програма передбачає можливість отримання стипендії.

Детальніше...

Міжнародна академічна мобільність з Австралією

Центр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує магістрів та аспірантів взяти участь в конкурсі та отримати стипендію на навчання в Університеті Маккуорі (Сідней, Австралія). Стипендії повністю фінансуються та дають можливість працювати над міжнародними дослідницькими проєктами. Відібрані кандидати матимуть доступ до дослідницьких центрів світового класу, відомих наставників та потужного дослідницького середовища.

Детальніше...

Стипендії на навчання від Уряду Республіки Сербія на 2023/2024 навчальний рік

Відповідно до Угоди про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України і Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія від 06 квітня 2013 року, сербська сторона надає стипендії на навчання тривалістю 20 місяців (мінімальний термін – 3 місяці, максимальний – 12 місяців) у 2023/2024 навчальному році.

Детальніше...

Оплачуване інженерне стажування в Україні від Boeing

Шановні студенти 3-5 курсів, компанія Boeing пропонує фантастичну можливість тримісячного інженерного стажування в Україні. Будучи стажером у Boeing, ви матимете можливість отримати практичний досвід роботи з експертами галузі, сприяючи розробці та підтримці поточних проєктів для комерційної авіації Boeing по всьому світу.

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 82 гостя та 0 користувачів