Марафон "Абітурієнт 2023 – ти не один"

Привіт, абітурієнте! Плануєш вступати до Університету? Боїшся труднощів вступної кампанії? Важко обрати професію мрії? Ми готові тобі допомогти! Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запускає марафон "Абітурієнт 2023 – ти не один". Пропонуємо до перегляду записи щоденних онлайн-зустрічей, які допоможуть подолати труднощі вступної кампанії.

Анонси тем зустрічей можна знайти напередодні у телеграм-каналі для абітурієнтів.

Пам‘ятай, що ти не один і Бекетівський завжди поруч!

 

Сесія питання-відповіді щодо змін до правил вступу

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Сесія питання-відповіді щодо змін до правил вступу", який відбувся 29 червня 2023 року. Спікери: Тетяна Малиніна, проректорка з науково-педагогічної роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Віталій Воронько, відповідальний секретар приймальної комісії ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Сесія питання-відповіді

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Сесія питання-відповіді", який відбувся 23 червня 2023 року. Спікери: Тетяна Малиніна, проректорка з науково-педагогічної роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Віталій Воронько, відповідальний секретар приймальної комісії ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Як написати мотиваційний лист для успішного вступу

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Як написати мотиваційний лист для успішного вступу", який відбувся 22 червня 2023 року. Спікер: Тетяна Малиніна, проректорка з науково-педагогічної роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Знайомство зі спеціальністю 275 Транспорті технології

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Знайомство зі спеціальністю 275 Транспорті технології", який відбувся 20 червня 2023 року. Спікер: Євген Куш, завідувач кафедри Транспортних систем і логістики ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Знайомство зі спеціальністю 185 Нафтогазова інженерія та технології

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Знайомство зі спеціальністю 185 Нафтогазова інженерія та технології", який відбувся 07 червня 2023 року. Спікер: Олександр Ромашко, завідувач кафедри Нафтогазової інженерії та технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Знайомство зі спеціальністю 174 Автоматизація, компʼютерно-інтегровані технології та робототехніка

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Знайомство зі спеціальністю 174 Автоматизація, компʼютерно-інтегровані технології та робототехніка", який відбувся 05 червня 2023 року. Спікер: Олег Кулаєнко, доцент кафедри Автоматизації та компʼютерно-інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Знайомство зі спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія

Привіт, абітурієнте! Прононуємо запис вебінару на тему: "Знайомство зі спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія", який відбувся 02 червня 2023 року. Спікер: Галина Гуріна, завідувачка кафедри Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 45 гостей та 0 користувачів