Дні відкритих дверей #BeketovOpenSpace

Кілька років поспіль Дні відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проходили у форматі #BeketovOpenSpace. Концепт заходу – можливість усіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний час і у вподобаний спосіб.

Кілька років ми радо відчиняли наші двері харків’янам і гостям нашого міста. Умови загальнонаціонального карантину та війни внесли корективи у звичне життя Університету. Піклуючись про безпеку і здоров’я кожного, ми пропонуємо відвідати наш навчальний заклад віртуально. На офіційному сайті Університету ми «відчиняємо» вікно #BeketovOpenSpace, де ви можете ознайомитися з освітньою та науково-дослідницькою інфраструктурою, матеріально-технічною базою Університету. 

Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

#BeketovUni збирає друзів

Героїчний, незламний Харків! І так само як бореться і відбудовується місто, так само продовжує працювати, відбудовуватися та надавати якісні освітні послуги ХНУМГ імені О.М. Бекетова! 15 липня 2023 року наш Університет вітав своїх абітурієнтів на заході "#BeketovUni збирає друзів" в ТРЦ "Nikolsky". На захід завітало більше 600 абітурієнтів. Безліч крутих емоцій від такого довгоочікуваного офлайн заходу!

Детальніше...

Запрошуємо на офлайн захід "#BeketovUni збирає друзів"

Дорогі харків’яни і гості міста! 15 липня 2023 року о 12:00 Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує усіх на довгоочікуваний офлайн захід "#BeketovUni збирає друзів", який відбудеться у ТРЦ "Nikolsky" (мінус 2 поверх). Це буде незабутній день, присвячений Харкову, освіті та професійній орієнтації!

Детальніше...

Вступ-2023: Чому варто обирати ХНУМГ імені О.М. Бекетова

06 червня 2023 року Харківський кластер інформаційних технологій Kharkiv IT Cluster спільно з ХНУМГ імені О.М. Бекетова провів вебінар на тему: "Особливості підготовки фахівців ІТ-спеціальностей у ХНУМГ імені О.М. Бекетова". Для тих, кто не встиг приєднатись до заходу, є можливість переглянути її у записі.

Детальніше...

Запрошуємо на вебінар "Особливості підготовки фахівців ІТ спеціальностей у ХНУМГ імені О.М. Бекетова"

Ти – абітурієнт, який зараз визначається із університетом? Kharkiv IT Cluster спільно з ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує долучитися до вебінару на тему: "Особливості підготовки фахівців ІТ-спеціальностей у ХНУМГ імені О.М. Бекетова", який відбудеться 06 червня 2023 року о 15:00 дистанційно на платформі Zoom.

Детальніше...

День відкритих дверей #BeketovOpenSpace від студентів для абітурієнтів

Шановні школярі та батьки, випускники коледжів і ЗВО, 13 травня 2023 року відбувся День відкритих дверей ХНУМГ імені О.М. Бекетова #BeketovOpenSpace від студентів для абітурієнтів. Для тих, кто не встиг приєднатись до заходу, є можливість переглянути його у записі.

Детальніше...

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 32 гостя та 0 користувачів