Кафедрою Транспортних систем і логістики ХНУМГ імені О.М. Бекетова успішно завершені освітні заходи, передбачені на 2023 рік в рамках проєкту EIT Urban Mobility: тренінг курс та літня школа! Участь у цих заходах надала талановитій молоді знання та досвід щодо трансформації міських транспортних систем у сучасному світі.

Літня школа "Міська логістика: сьогодення та майбутнє", що тривала з 28 червня по 5 липня 2023 року, зібрала 30 слухачів з 12 університетів України. Під час цієї події учасники прослухали змістовні лекції щодо заходів з міської логістики від викладачів кафедри Транспортних систем і логістики, захоплюючі виступи експертів з таких провідних компаній як ПроМобільність, Нова Пошта, CARNET (Барселона, Іспанія), дослідників з Університету Мельбурну (Австралія), Тор Вергата (Рим, Італія) та дослідницької групи DAVeMoS BOKU (Відень, Австрія).

Студенти приймали активну участь в дискусіях та інтерактивних семінарах, а також презентували власні ініціативи у сфері міської логістики на конкурсі проєктів.

Вітаємо 25 студентів, які завершили Літню школу, отримавши сертифікати!

Щиро вдячні запрошеним спікерам за їхній цінний внесок, який послужить міцним фундаментом для молодих фахівців, які формуватимуть майбутнє міської логістики в Україні!

Також, висловлюємо подяку нашим партнерам: Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny та Wyższa Szkoła Logistyki – WSL, завдяки підтримці яких ці заходи мали надихаючий успіх!

Для отримання детальної інформації про проєкт та його заходи, відвідайте сторінку проєкту.

Ми вже працюємо над підготовкою тренінг курсу та літньої школи у 2024 році!

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 51 гість та 0 користувачів