Кафедра Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова має налагоджені зв’язки з профільними науковими установами і підприємствами України, які дозволяють впроваджувати у навчальний процес інформацію щодо сучасних тенденцій та новітніх розробок з галузі хімічного виробництва, розширювати базу практичної підготовки, тематику курсових і дипломних робіт, переглядати програмні результати навчання та оновлювати зміст освітньої програми виходячи з сучасних тенденцій хімічної галузі.

Кафедра має наукові розробки в галузі лакофарбових, керамічних і скломатеріалів функціонального призначення, інтерес до яких проявляють вітчизняні та іноземні виробники. Провідними науковцями кафедри, які працюють над розширенням кола міжнародних та вітчизняних замовників, є завідувачка кафедри Галина Гуріна та професорка кафедри Оксана Саввова.

04 липня 2023 року відбулася робоча зустріч професорки кафедри Оксани Саввової із завідувачем лабораторії біоматеріалів та протезування ДУ "Iнститут патологiї хребта та суглобiв iм. проф. М.I. Ситенка НАМН України" доцентом, канд. мед. наук Олексієм Динніком, у ході якої були розглянуті можливості залучення фахівців ДУ "Iнституту патологiї хребта та суглобiв iм. проф. М.I. Ситенка НАМН України" до викладання лекцій та проведення практичних занять.

26 липня 2023 року проведено круглий стіл із залученням керуючого директора компанії EMO Fritе (Європейський Союз, Словенія), д-ра техн. наук Віталія Худякова, головної технологині ПраТ "ХПЗ" Яни Покроєвої та професорки кафедри Оксани Саввової, на якому були розглянуті питання щодо забезпечення виробництва силікатної продукції для потреб оборонного комплексу України, впровадження скаффолдів в медичних установах України, розробки біоматеріалів для кісткового ендопротезування з їх подальшим виробництвом на базі ПрАТ "ХПЗ".

03–05 липня 2023 року проведено зустрічі завідувачки кафедрою Галини Гуріної з виконавчим директором "Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості" Олександром Андрєєвим, директором "Алгол Кемікалз" Антоніною Кот, провідним менеджером ТОВ ВКФ "МВА" Віктором Рагозіним, у центрі уваги яких були питання перегляду освітньої програми "Хімічні технології та інженерія" та її освітніх компонент з урахуванням вимог стейкхолдерів та ринку праці, створення "банку ідей" з лакофарбової галузі для реалізації у кваліфікаційних дипломних роботах магістрів.

09 серпня 2023 року відбулася зустріч Галини Гуріної з директором провідного підприємства України в галузі виробництва лакофарбової продукції ТДВ ЛФЗ "Спектр" Жанною Медведевою, за результатами якої намічено напрямки подальшого співробітництва і підписано договір про партнерство та співпрацю між ТОВ ЛФЗ "Спектр" та ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

11 серпня 2023 року проведено круглий стіл за участі завідувачки кафедри Галини Гуріної, засновника та власника ТОВ ПП "ЗІП" Олега Захорольського, провідного інженера-технолога Ірини Богданової, провідного інженера-технолога Олександра Солосіч, начальника служби логістики Наталії Коваленко, начальника служби матеріально-технічного забезпечення Жанни Бузинської, директора з продажів Євгенія Бурхан. У ході заходу підписаний договір про співпрацю та партнерство між ТОВ ПП "ЗІП" та ХНУМГ імені О.М. Бекетова, досягнуто домовленості щодо проведення виробничої практики здобувачів вищої освіти на базі ТОВ ПП "ЗІП", сформульовані теми для дипломного проєктування у сфері авто хімії, смарт-матеріалів, виготовлення товарів побутової хімії широкого вжитку.

ТОВ ПП "ЗІП" входить в топ 5 виробників лакофарбової продукції в Україні, має власну сертифіковану лабораторію, науково-дослідну лабораторію, пропускну здатність складських приміщень понад 60000 т на рік, 270 колор студій.

Дякуємо колективу кафедри Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова за його активну позицію та плідну наукову роботу. Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 61 гість та 0 користувачів