22 серпня 2023 року, за участі міського голови Ігоря Терехова, відбулися урочистості з нагоди Дня міста та 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників. Нагороди у вигляді Почесних грамот Харківської міської ради, Почесних грамот виконавчого комітету міськради та Подяк міського голови отримали активісти ветеранського руху, військові, педагоги, науковці, працівники комунальної та медичної сфер.

Ігор Терехов привітав присутніх та зазначив: «Сьогодні ми можемо зібратися тут завдяки нашим захисникам. Зараз у місті акуратно, доглянуто та все працює завдяки нашим комунальникам. А діти продовжують здобувати знання завдяки педагогам, які залишилися жити та працювати в місті. Цей список я можу продовжувати довго. Дякую вам, люди різних покликань та різних професій за Харків, який у нас сьогодні є! І дякую ветеранам Другої світової війни за те, що 80 років тому визволили місто та подарували нам десятиліття мирного життя».

Серед нагороджених – заступниця директора навчально-наукового інституту Енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури, кандидатка філософських наук, доцентка Лідія Піддубна.

Вітаємо нашу колегу з нагородою і бажаємо подальших творчих успіхів та трудових досягнень.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

dist2022

zsu

ambasadory

 

beketovopenspace

3

marafon

kursy2022

 

5

CHI IT Academy 

6

vtour

Кількість гостей на сайті

На сайті 87 гостей та 0 користувачів